Výzva k občanům městyse Lukova

Šíření koronaviru COVID-19.

Vážení spoluobčané,

apelujeme na Vás v souvislosti s nekontrolovatelným šířením onemocnění COVID - 19 o dodržování doporučených hygienických pravidel a při kontaktu s ostatními lidmi prosíme o používání jednorázových nebo bavlněných roušek (hlavně například při nakupování v obchodech). Pokud je máte, opravdu je používejte. V případě, že roušku nemáte použijte dle rady ministra zdravotnictví šály, šátky apod., kterými si zakryjete ústa a nos. Inkubační doba viru je 14 dní, může probíhat bez jakýchkoliv příznaků a sami tak nevědomky můžete nákazu rozšiřovat do svého okolí. Současně vás chceme ubezpečit, že zastupitelé městyse Lukova dělají vše proto, aby v co nejkratším možném termínu zajistili bavlněné roušky pro všechny obyvatele městyse.

Děkujeme, že jste ohleduplní ke svým spoluobčanům.

Vytvořeno: 16. 3. 2020
Poslední aktualizace: 16. 3. 2020 20:31